Producenci
O firmie

Jestem mamą dwóch chłopców w wieku szkolnym. Spędzajac w domu czas z dziećmi szukałam ciekawych pomysłów i zabawek, które poza funkcją "rozrywkową" wniosłyby również do naszych współnych zabaw walory edukacyjne.

Tak w 2015 roku powstał sklep internetowy Findus, który zbierał w jednym miejscu zabawki, które sprawdziły się w zaciszu naszego domu. Przy wyborze nazwy również pomogły mi dzieci, oraz ich ulubiony bohater z książek Svena Nordqvista - Findus. Mały ciekawski kot spędza ze swoim opiekunem mnóstwo czasu. Nie zawsze jest grzeczny, nie zawsze słucha, za to zawsze zadaje mnóstwo pytań i uczy się robiąc różne, wydawac by się mogło dziwne rzeczy. Kogoś Wam to przypomina?! Ja znam to z własnego podwórka :)

Rok później podjęłam decyzę o otwarciu sklepu stacjonarnego i tak na ulicy Jasnej 14a w Gliwicach powstał sklep Findus- nauka przez zabawę. Klienci zyskali możliwość zapoznania się o ofertą sklepu oraz odbioru osobistego produktów zamawianych dotąd jedynie przez internet. Ja poznałam i nadal poznaję rodziców, dziadków, opiekunów i przyjaciół dzieci, którzy jak ja szukają dla obdarowywanych dzieciaków produktów ciekawych,niekoniecznie grająco-brzęczących - zabawek które nie muszą miec na opakowaniu zdjęcia bohatera aktualnie modnej kreskówki a mimo to potrafią zainteresować dziecko na dłużej, wzbudzić w nim ciekawość odkrywania i poznawania świata. 

Dzięki Wam co dzień upewniam się, że to co robię ma sens.

 

Pozdrawiam

Agnieszka Lebida

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl